image image image image image image

Fiyatlandırma

FİYATLANDIRMA

Fiyatı Belirleyen Faktörler

Özgün bir akademik çalışmada fiyatı belirlerken dikkat edilen unsurlar

1-Çalışmanın Düzeyi (doktora, tezli yüksek lisans, tezsiz proje, lisans tezi , makale gibi ) her bir çalışmanın düzeyi ve içeriği farklılık gösterebilmektedir.

2-Çalışmanın Konu Başlığı ( yapılmak istenilen çalışma sadece teorik literatür taraması şeklinde bir çalışma olduğu zaman daha uygun bir fiyat verilebilir ama aynı okuldan aynı bölümde başka bir öğrencimiz uygulamalı SPSS analizi , mülakat analizi , içerik analizi , ekonometrimodelleme ,AMOS  gibi uygulamalar ile bir çalışma talep edildiği zaman fiyat farklılığı göstermesi çok normaldir

3-Çalışmanın Süresi: özgün bir akademik çalışmanın yapılmasının belirli bir süresi vardır. Bu süre; lisans çalışmalarında 4-6 hafta tezsiz projelerde 6-8 hafta tezli yüksek lisanslarda 12-20 hafta doktora tezlerinde ise 1-2 yıl arasında yapılması uygun görülür. Bu süreçler içerisinde yapılması talep edilen çalışmalarda normal fiyatlandırma uygulanır.

Eğer çalışmanızın süresini majör bir şekilde kısaltarak yaptırmak isterseniz belirli bir miktarda ek ödemesinin çıkması çok normaldir.

4-Çalışmanın Yazım Dili: Türkçe ve yabancı dillerde yapılan çalışmalarda fiyat farklılığı çok olmamak ile beraber bir  miktar fark etmektedir.

5- Çalışmanın Yöntemi:  Çalışma için önem sarf etmektedir. Nicel yöntemlerde Anket araştırması veya Nitel yöntemlerde Mülakat Tekniği gibi araştırmalar fiyatı etkilemektedir.

Yazdıklarımızdan anlayacağınız üzere tarafınıza bir fiyatlandırma yaparken çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Bu faktörlerden hareketle size bir fiyatlandırma sunuyoruz. Kaba taslak örnek verecek olursak tez yazdırma fiyatları konusunda buraya tıklayarak, makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Kikare Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Hemen Ara