image image image image image image

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kikare Akademi Nedir?

Sonsuz büyüklükte akademik dünyanın önemli bir parçası olmayı temel vizyon olarak kabul eden Kikare Akademi 2012’yılından bu yana bünyesinde barındırdığı uzman kadrosuyla beraber siz değerli danışanlara hizmet vermektedir.  Bünyesinde bulunan sosyal bilimler, işletme bilimleri, sağlık bilimleri, fen bilimleri ve daha birçok alanda uzman danışmanlarla Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere birçok dilde 11 yıldır akademik danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışanları merkeze koyan hizmet anlayışı ile öne çıkan Kikare Akademi bir çalışma için en az üç danışmanla birlikte çalışmaktadır.  

Hakkımızda

Kikare Akademi 11 yıllık tecrübesiyle birçok bilim dalı için danışmanlık hizmeti verebileceği gibi öğrenciden(danışan) gelen her talebi karşılayabilecek donanım ve kadroya sahiptir.

Hakkımızda

Tecrübe ve güven ilişkisi temelinde hizmet veren Kikaretez Akademi talep ettiğiniz her durum ve zamanda yanınızda olmaktan memnuniyet duymaktadır Siz de Kikaretez Akademi danışanlarından biri olmak isterseniz, iletişime geçebilir daha fazla  detay öğrenmek için Kikare Akademi‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Kikare Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma
Kikare Akademi - Tez Yadırma, Tez Danışmanlık, Parayla Tez Yazdırma

Hemen Ara